خودکار آبی

خط خطی های خودم رو اینجا می نویسم

خودکار آبی

خط خطی های خودم رو اینجا می نویسم

خودکار آبی

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر و خواهر ها عاشق شوید!
ایران کشور عاشقان است و نه کشور عاقلان، این ره عشق است راه عقل نیست.
انسان تا این عقل حسابگر و معامله گر را از خانه ی تنش بیرون نکند عشق خدا به خانه دلش قدم نگذارد.
عاشق شوید!
برادرها و خواهرها، عاشق شوید!
زندگی به عشق است، عقل به آدم زندگی نمی دهد، عقل به آدم یاد می دهد که چه جور بهتر بخورد چه جور بهتر پلاسیده شود، چه جور بهتر دلمرده باشد، عشق است که در درون انسان آتش زندگی و شعله زندگی را بر می فروزاند.

دکتر شهید بهشتی!

کلمات کلیدی
آخرین مطالب

۲۲ مطلب در آبان ۱۳۹۳ ثبت شده است

بسم الله الرحمن الرحیم

خدا رحمتش کند، زود رفت

پاشایی هم از ما بود، شاید بعضی هایمان طرفدارش نبودیم ولی به عنوان هموطن از رفتنش و از درد کشیدنش ناراحت ‌شدیم 

مرتضی پاشایی شاید اولین هنرمندی بود که مراسم سوگواریش اینطور بزرگ و پرسرو صدا شد، عجیب نیست با خدا که باشی خدا محبتت را در دلها می اندازد 

اما ناراحتیمان دو چندان شد وقتی دیدیم و شنیدم عده ای میدان را آماده دیدند برای سواستفاده کردن و حرمت مرده اش را هم نگه نداشتند و به اسم مرتضی پاشایی و به اسم طرفداری از او شبکه های اجتماعی و فضای اینترنت را پر کردند از حرفهای سیاسی و مغرضانه، و به دل داغدیده پدر و مادری که فرزندشان را از دست دادند فکر نکردند! بسم الله الرحمن الرحیم


جمله این تصویر واقعا قشنگ بود، به نظر من این جمله فقط درباره کردهای کوبانی نیست، مناسب همه کردهاست:) 


بسم الله الرحمن الرحیم 

داشتم تصاویر زنان مبارز کوبانی رو نگاه میکردم که با عناوین جالبی برخورد کردم! 

نمیدونم چرا همیشه یک عده سعی دارند از همه چی بحث سیاسی و ضد دینی بسازن و هی فرو کنن تو گوش ملت. 

به جای نوشتن این حرفها بهتر نیست برای دل داغدیده مردم کوبانی و همه مردم دیگه ای که زیر ظلم داعش هستن بنویسیم؟ بهتر نیست ذهن ها رو آگاه کنیم و دستهای پشت پرده رو رو کنیم؟ 

زن کوبانی داره پا به پای مرد کوبانی میجنگه، کشته میشه، اونوقت یه عده اینجا نشستن به به و چه چه میکنن به حضور زن کوبانی و به حجاب نداشته ش و بحث درباره اینکه دین و حجاب چقد جلوی زنان رو میگره بیایید از زنان کوبانی یاد بگیریم! 

انگار فراموش کردن این انقلاب کم شهید زن نداشته، چه دوره پهلوی ها چه دوره هشت سال دفاع مقدس، زنانی که مبارزه کردند و شکنجه شدند و شهید شدند، مگه امام خمینی ره نگفتندما نهضت خودمان را مدیون زنها مـی دانیـم. مـردها به تبع زنها در خیابانها مـی ریختنـد. 

جنگ و صحنه دفاع از عقیده، وطن، هموطن، میهن عرصه حضور انسانهای متعالی چه مسلمان و چه یک زن کرد کوبانی،ناجوانمردانه ست جای کمک به مردم مظلوم از اونها وسیله ای بسازیم برای رسیدن به منافع خودمون! 


 

چای گلستان، صد در صد خارجی! :Dبسم الله الرحمن الرحیم 


 «خونریزی شدیدی داشت، داخل اتاق عمل دکتر اشاره کرد چادرم را دربیاورم تا راحت تر مجروح را جابجا کنم، گوشه چادرم را گرفت و بریده بریده گفت، من دارم می رم که تو چادرت رو در نیاری.... 

چادرم توی مشتش بود که شهید شد» 


از رمان فرشته ها هم عاشق می شوند، صفحه223(واقعی) 

بسم الله الرحمن الرحیم 

حرفهاشون خیلی جالب بود، گفتم لینک رو بذارم شما هم استفاده کنید :) 


مصاحبه آیت الله خاتمی با خبرگزاری تسنیم


بسم الله الرحمن الرحیم 

این حرفهای خانم آلیسا حسینووا آوازخوان مشهور رپ که مسلمان شده، است:

 «متولد شدن دخترم در جهان‏بینی من تأثیر بسزایی گذاشت. در گذشته، من می‏خواستم هر دو نقش مادری و خوانندگی را با هم ایفا کنم؛ اما پس از چندی متوجه شدم که چنین کاری بدلیل گرفتاری‏های زیاد کار خوانندگی امکان‏پذیر نیست. پرستار گرفتن برای کودک هم اصلا در خصوصیات یک تاتار نیست. حتی در زبان تاتاری نیز لغتی بنام "پرستار" دیده نمی‏شود. چون ملت تاتار به هیچ‏کس اعتماد ندارد تا فرزند خود را به او بسپارد. تاتاری‏ها خود شخصا به فرزندانشان رسیدگی می‏کنند و این شایسته ‏ترین کار برای زنان تاتاری است. من هم تمام وقت آزادم را وقف دختر سه ساله‏ام «مریم» می‏کنم» 

کاملش رو از اینجا بخونید

ببین تفاوت ره از کجاست تا به کجا، مادر سرزمین تمدن چندهزارساله من امروز بچه هاشونو میذارن مهدکودک که شغل شریف منشی گریشون برسن! بسم الله الرحمن الرحیم 

پاک شد، چون من سپردم دست خدا:)

بسم الله الرحمن الرحیم 

چرا نگران حمله داعش به ایران نیستیم؟ 

درسته مرزبانهای واقعا غیور ایرانی دارن از دل و جان مایه میذارن و تا اینجاش هم بعد خدا و لطف ائمه(ع) با جوون و دل کندن اونا بوده که کشور امنی داریم، اما آیا داعش نمیتونه به ایران حمله کنه؟ 

دوستان عزیز داعش یک گروه نیست، یک تفکره... تفکر ابوسفیانی و معاویه ای و یزیدی و حتی یک پله بالاتر از اینها، داعش میتونه داخل خود ایران به وجود بیاد بدون حمله کردن! 

برای مبارزه با داعش باید اعتقاداتمون رو قوی کنیم، اینایی که رفتن و داعشی شدن یه مشت آدم نادان و متحجر نبودن که، اونا هم اعتقادات و استدلال های خودشون رو دارن، نمیدونم چطور آدم کشی رو تو مغز اینجا وارد کردن اما هرچی بوده باعث شده یک انسان به یک جلاد تبدیل بشه... 

خواهرم برادرم همین الانش هم وهابی ها تو نقاط مختلفی از کشورمون دارن فعالیت میکنن دارن زاد و ولد میکنن و من و تو جز حفظ ایمان و اعتقاد خودمون و اطرافیانمون و مردم کشورمون چاره ی دیگه ای نداریم:) 

بهتر نیست الان که میشه بدون خون و خونریزی مبارزه کرد، بلند شیم و هرطور که میتونیم باهاش مبارزه کنیم؟ 

انشالله به حق این روزهای عزیز خداوند با تعجیل در فرج آخرین منجی عالم(عج) شر همه دشمنان بشریت رو به دست امام زمان (عج) و یارانشون که انشالله ما هم بینشون باشیم کم کنه، الهی آمین